Kochanie, zobacz popsuło się…

Moja wirtualna znajoma napisała nowy tekst o okresowej wymianie mebli w swoim mieszkaniu. Wiem, że dużo osób tak postępuje próbując nawiązywać do mody i tendencji panujących w mieszkalnictwie. Nie podzielam takich tendencji i to z różnych względów, również pozafinansiwych.
Ciekawe co państwo sądzą na ten temat?

Tatulowe opowieści

Wysiadając z auta usłyszałemw radio informację o tym, że właśnie dzisiaj mija 25 lat od emisji pierwszego odcinka szczególnego serialu pt. MacGyver. Autor tej informacji nadał jej specyficzny charakter podkreślając, że kiedy aktor grający rolę niezwykle odważnego, sprawnego, a do tego bardzo przystojnegofaceta, do którego wzdychały chyba wszystkie panie, biegał jeszcze w krótkich spodenkach, to u nas już działał Adam Słodowy. Nasz Pan Słodowy, prowadzący przez dziesiątki lat telewizyjny program Zrób to sam,wykreował całą armię zaradnych panów domu, szczególnie, że braki nowego sprzętu zmuszały wtedy do przedłużania życia różnym sprzętom w drodze napraw właśnie. Klasa i widowiskowość tych pozycji programu TV to bardzo odległe światy. Przygody MacGyver`apochłaniały niemal każdego, bo to była kwintesencja kina akcji, a do tego jeszcze ta jego nadzwyczajna zdolność radzenia sobie w każdej sytuacji, byle miał scyzoryk, kawałek drutu, jakieś sznurki, czy cokolwiek równie banalnego, by czynić cuda. Każdy miał w…

View original post 465 słów więcej

2 uwagi do wpisu “Kochanie, zobacz popsuło się…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.