Fala za falą…

Sytuacja powodziowa w Polsce dynamicznie się zmienia, co sprawia że przypomnieć warto sytuację sprzed 5 lat i kolejnych 5 lat (powódź 1000- lecia na Odrze).
Już sam tytuł też jest wymowny. Fala za falą – to nie tylko woda, bo zjawisko dotyczy również polityków, którzy tak samo jak kiedyś falami pojawiają się w miejscach zagrożonych powodzią i dopiero tam mają dobrą okazję pokazać stan zatroskania i asertywności o ludzkie losy i straty.
Ciekawe, czy powiedzą przy okazji, czy choć na troszkę poprawiło się w międzyczasie zabezpieczenie przeciwpowodziowe i możemy czuć się bezpieczniejsi?

Tatulowe opowieści

Otwieram dzisiaj moje radyjko i słyszę komunikat: Fala powodziowa sprzed  dwóch tygodni już opuściła nasz kraj. Niestety, w ciągu dwóch następnych dni z powodu gwałtownych opadów pojawi się kolejna fala powodziowa. Tym razem najbardziej dotknie zlewiska Odry, ale również może  to dotyczyć  Wisły…

View original post 934 słowa więcej

8 uwag do wpisu “Fala za falą…

  1. Politycy to akurat zawsze się pojawiali tak, gdzie takie rzeczy się działy, choćby po to, żeby nikt nie pomyślał, że ich problem nie obchodzi. To od dawna tak u nas jest.

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.