Byli, mieli swoje pięć minut, pora na innych…

Amerykanie – świętujący dzisiaj ważne dla ich tradycji święto, mają w swoim języku praktyczny, bo przydatny w życiu zwrot: Game over – czyli gra skończona.
Czy nasi dziennikarze zapraszający do audycji telewizyjnych, czy do debat radiowych byłych premierów, byłych marszałków, byłych ministrów z wiceministrami w roli ekspertów nie powinni stosować wobec nich tej samej zasady? Co oni mogą wiedzieć o dzisiejszej kuchni uprawianej u nas polityki?

Tatulowe opowieści

Przed paru dniami, przy porannym przeglądaniu wiadomości z nocy natrafiłem na artykuł opatrzony tytułem Jacek Kurski i Michał  Kamiński byli gośćmi studia TVN. Przeczytałem, aby sprawdzić co piszą i na ile jest to zgodne z moimi odczuciami jakie odniosłem oglądając poprzedniego dnia tę wizytę BYŁYCH polityków. Wkurzony pozwoliłem sobie na komentarz wyrażający moją dezaprobatę do zapraszania BYŁYCH polityków, byłych ministrów, byłych marszałków, byłych premierów, w których już można przebierać stosownie do tematu i okoliczności.

View original post 305 słów więcej

Reklamy

5 uwag do wpisu “Byli, mieli swoje pięć minut, pora na innych…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.