Wybory samorządowe. Głosujmy na włodarzy z wizją i z … czystymi rękami

Zbliżamy się do wyborów samorządowych, które są walką o ostateczny podział „TORTU”. Pan prezes też jeździ i nawołuje:
„Walka sprowadza się do tego, czy jesteś za starym układem, czy dobrą zmianą”…
Ja nie widzę tu jednak niczego ze starego układu, który skutecznie już skompromitowano i wymieciono na śmietnik historii. Miejsce starego układu zajęli ludzie wiadomej opcji tworząc już nowy układ

Tatulowe opowieści

Gdy wczoraj wychodziłem z domu i podszedłem do radioodbiornika aby go wyłączyć, to akurat odczytywano informację o zadłużeniach samorządów. Sięgnąłem po karteczkę i długopis aby to zapisać, bo często tak właśnie wyłapuję ciekawostki i gromadzę je na zasadzie „przydasię”. Wszak rozmawiamy z ludźmi, którzy mają różne poglądy i wtedy warto błysnąć liczbami, czy faktami, aby rzucić światło na poruszany problem. Poza tym trwa kampania wyborcza do samorządów.

View original post 492 słowa więcej

Reklamy

8 uwag do wpisu “Wybory samorządowe. Głosujmy na włodarzy z wizją i z … czystymi rękami

 1. Andrzej MrAB0604 pisze:

  Większość głosi, że będzie lepiej. Inni odpowiadają, że im, tym wybranym. Masz Tatulu rację, by byli z wizją, o czystych rękach, ale by też wiedzieli na czym ta zabawa polega, inaczej by byli ludźmi myślącymi, nie klakierami. Oczywiście, jak zawsze pójdę, mam wybór. Przyznaję, że nawet nieźle skreślam, mam dobre rezultaty. Mnie wystarczy znać ludzi, tym się głównie kieruję. W tym Lotto w punktach, to u mnie cieniutko, w wyborach owszem. Gdy trafiam, cieszy mnie to, nic to, że za free. Czasami ci, którym zaufałem, później zawodzą, no cóż, pomyliłem się. Pozdrawiam.

  Polubione przez 1 osoba

  • Mam podobne doświadczenie, bo podobnie długi okres wyborów zaliczyłem i nie raz się wkurzyłem.
   Jeśli tylko większość wyborców pójdzie do wyborów i dokona krytycznego oglądu „galerii uśmiechniętych” to już będzie lepiej.
   Pozdrawiam z okazji rocznicy facebookowej znakomitości

   Polubienie

 2. Tymczasem, w mojej dzielnicy, latarnie i billboardy aż uginają się od afiszy wyborczych. Można powiedzieć: kolorowy zawrót głowy. Widać który kandydat ma kasę, a który na nią liczy. To co ich łączy, to oddanie sprawom społecznym całym sercem. Aż łza się w oku kręci 😉

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.