Związki partnerskie, to „jagnięta i wilki”, zwłaszcza po rozpadzie

Może zbyt prowokacyjnie sformułowałem istotę problemu??? Pomyślałem sobie, że zapytam Państwa o tę kwestię. Skoro liczba rozwodów tak lawinowo rośnie, to przynajmniej rozmawiajmy o tym dlaczego tak jest. Może to coś da?

Tatulowe opowieści

Natrafiłem w blogosferze na kolejny zestaw dobrych rad tyczących sztuki życia i współżycia. Ponieważ zbieram tego typu propozycje, to i ten skopiowałem, aby dodać do pokaźnego już zbioru. Wierzę bowiem w prawdziwość sentencji Oskara Wilda  głoszącej, że „Umieć żyć, to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie”, a na naukę nigdy nie jest za późno. Autorka w swoim tekście kieruje się własnym doświadczeniem, które poszerza o doświadczenia otaczających ją ludzi. Specyfikację 15 zasad poprzedza propozycją:Sprawdź jak wygląda to u Ciebie!!  http://london-lavender.com/my/free-time/15-zasad-idealnego-zwiazku-malzenstwa/

View original post 259 słów więcej

4 uwagi do wpisu “Związki partnerskie, to „jagnięta i wilki”, zwłaszcza po rozpadzie

  1. Andrzej MrAB0604 pisze:

    A to ciekawe ! Masz zasady, by nie zapomnieć, najlepiej spisane na karteczce … i żyj bracie/siostro podług nich. Owszem mam swoje życiowe pryncypia, staram się je przestrzegać, ale … przed konfesjonałem mnie spotkać można, grzesznym jestem jak wielu. I tyle. W tym jest odpowiedź w odniesieniu do związków partnerskich. Nie oceniam, nie potępiam … żyję po swojemu. Znam wiele par żyjących ze sobą, domniemywam bardzo szczęśliwie.

    Polubione przez 1 osoba

    • Ten tekst jest reblogowany i może dlatego wystąpiły trudności z odczytem załączonego linku. Takich poleceń jest całe mnóstwo. Jedni zawierają to w 7 , inni w 10, a jeszcze inni aż w 15 punktach. Treść wskazań nie jest niczym nowym, bo prawie każdy stosuje je w życiu i co? Jest lepiej, czy wręcz przeciwnie?

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.