Światowy Dzień Czekolady

Nawet miło, że nic się nie zmieniło. Nadal rośnie produkcja, spożycie i eksport czekolady. My też rośniemy… Na ogół wszerz.
Ja sobie jednak odmówić? Koggo na to stać?

Tatulowe opowieści

Czeko - czeko lada12 kwietnia obchodzone jest kolejne z nietypowych świąt. Jest nim Światowy Dzień Czekolady. Producenci i handlowcy robią wszystko, aby przekonać nas do spożywania coraz to większych ilości czekolady zarówno w postaci czystej jak i różnych pyszności pokrytych czekoladą i to się im udaje. Od lat mamy szybko wznoszącą się linię sprzedaży tego produktu a tzw. potencjał rynku słodyczy jest wysoko oceniany skoro światowi producenci czekolady i wyrobów czekoladowych przejęli chyba wszystkie nasze fabryki i nadal się tu lokują rozwijając potencjał wytwórczy.

View original post 575 słów więcej

17 uwag do wpisu “Światowy Dzień Czekolady

  1. O jeju jaka d…pa😁
    Nie przepadam za czekoladą i dla mnie to może nie istnieć ale inne słodkości jakby ich zabrakła to … po prostu odzwyczaiłabym się od ich spożywania. Tak, tak w pisaniu to jest bardzo proste w życiu nie koniecznie.

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.