Prorocza piosenka

Oglądałem ci ja wczoraj ten nasz sejmowy kocioł przez całe dopołudnie, a wieczorem w każdych wiadomościach jeszcze powtórzenia tych co gorętszych momentów. Oj działo się, działo…

Szkoda, że nie głosowali na gorąco, bo byśmy już mieli za sobą tę burzę. Teraz oni będą kupczyć głosami, a kelnerzy, kierowcy, ochroniarze i może jeszcze damy do towarzystwa będą mieć swoje 5 minut na dokonanie podsłuchów i wykorzystanie taśm w wiadomy i modny już sposób. Paplament ma nowy obszar zainteresowania i zamienił się w wielką pralnię brudów. Wszystko świetnie się toczy i nie ma co poprawiać. Show must go on… Czekając na piątkowe rozstrzygnięcia przypomnijmy sobie dawny, a proroczy przebój A. Sikorowskiego :
„Łoł, tok szoł, ktoś przed kamerą spodnie zdjął,
Powiedział ile razy może i z kim do wczoraj dzielił łoże…
To Europejczyk, a nie jakiś koł, łoł, tok szoł… https://www.youtube.com/watch?v=BnRHYTJBr0w

PS Jeśli piąteczek nie przyniesie rozstrzygnięcia, to lewica wniesie w pierwszym ustawowo wolnym terminie kolejny wniosek o konstruktywne wotum nieufności z kolejnym kandydatem na premiera. Show must go an…

13 uwag do wpisu “Prorocza piosenka

 1. ~Marek Jan pisze:

  Masz zdrowie Tatulu skoro to tak pilnie śledzisz.
  Mnie się ten magiel już dawno sprzykrzył.
  Pora na wakacyjny wyjazd jak najdalej od tego szamba.
  Niech się ta trzoda dalej tytła w tym błocie do upojenia. Jedni warci drugich i zarówno ci „techniczni” jak i ci „nietechniczni”.

  Polubione przez 1 osoba

  • Tak myśli większość Marku Janie, a tym utytłanym chodzi o to, aby wypaść przekonująco na tle tego drugiego. Dzisiaj głosowanie. Będą emocje, bo koalicja ma pewien „Kłopotek”.
   Miłego wypoczynku życzę

   Polubienie

 2. Wczoraj było wszystko w Sejmie, Buta, chamstwo, zarozumialstwo i tak dalej. To był ciężki dzień, a do tego Kaczyńskiemu obiady nie smakują w jadłodajni i wykrzywia mu twarz. To są istne jaja!

  Polubienie

 3. Są. Nie da się ukryć. Wchodzimy w nową epokę i nową jakość „stosunków na górze „zapowiezianą w expose Glińskiego. Będzie cicho i spokojnie,, aż do czasu, gdy p…..e”
  Trzymajmy się – nie dajmy się…

  Polubienie

  • To prawda. Dzień niepodobny do dnia. Aż strach myśleć dokąd ta eskalacja doprowadzi. Są zapowiedzi nowych posunięć i to równie ciekawych. Nie będziemy się nudzić.
   Pozdrawiam

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.